категорії: репортаж

"STIGMATA" у Києві

теґи: Stigmata, Superkoza, Камикадзе, Мой путь, Сентябрь, клуб "Бинго"

DSC_046015-го листопада, у рамках невеликого туру-прев’ю, до очікуваного нового альбому, у київський клуб «Бінго» завітав гурт «Stigmata».

Як відомо, музиканти випустили підбірку відео  з назвою «Супер коза», так ось, увесь концерт пройшов ніби під гаслом – «Супер коза 2». На самому початку вокаліст гурту вийшов на сцену кидаючи козу публіці, на що слухачі відповіли сотнею кіз під сценою, і звичайно, не обійшлось без зйомки відео.

Мелодичні тяжкі ритми заповнювали залу, не даючи розслабитись ні на хвилину. Найвідчайдушніші фанати увесь час пробували прорватись через огорожу до журналістської зони, чим дуже злили охоронців – додаючи їм роботи. Перед третім треком («Залиш надію») учасники гурту пообіцяли вийти після концерту до зали, щоб сфотографуватись з бажаючими та роздати автографи. Правда, дочекались цього «братання з народом» лиш десятка зо два слухачів.DSC_0647

Цього разу в тур поїхав старий драмер гурту, що сталось з Федором залишається незрозумілим. Протягом усього концерту бас-гітарист майже не залишав платформи барабанщика, і взагалі вів себе доволі ексцентрично: плював за спину, гасав по сцені, падав на коліна, збирався на звукові колонки підігріваючи натовп, іноді влаштовував мало не крабкорну виставу.

«Stigmata» презентувала два нові треки з майбутнього альбому – «До девятой ступени» і «Камикадзе», своєю потужністю й драйвом вони зайняли топові місця у рейтингу слухацьких овацій, а Нельсон (вокаліст) все показував зі сцени, що тексти необхідно відчути серцем.

Майже кожен зіграний трек музиканти присвятили якимось події чи явищу. Тим кого коли-небудь зраджували,  учасники гурту порадили послати подалі невірних і зрозуміти ціну свого власного DSC_0511життя під виконання композиції «Цена твоей жизни». Доробок «Все огни сердец» був зіграний з побажанням того, щоб у кожного в душі палав вогонь, доречи, цю пісню Україна в живому виконанні не чула близько трьох років. Щодо нового треку «До девятой ступени», то його суть вийшла зовсім не двозначною, цитуючи гітариста гурту (Артура):

– «Он про то, что если вы будете делать плохие поступки, сатана вас обязательно вздрючит!».

Наступного року Стігматі виповниться десять років. Саме цій події було присвячено одну з позицій останнього альбому – «Мой путь», і саме для неї слухачі влаштували стіну смерті. Просто надзвичайним вийшов момент коли весь зал у повній тиші, лиш під ритм барабанів, заспівав приспів із «Крыльев».

Останнім зіграли один з найвідоміших треків «Сентябрь», хоч звісно, останнім він виявився лише на словах. Публіка бажала продовження банкету, тому гурт виконав на біс дві пісні: кавер на Depech Mode «Enjoy the Silence» і «Лед».