категорії: музика репортаж

"ТонкаяКраснаяНить" і [AMATORY]

теґи: [AMATORY], ТонкаяКраснаяНить, клуб "Бинго"

[AMATORY]Давно київські сцени не відчували міць спліт концертів українських і російських, чи будь-яких іноземних гуртів. Та ось, нещодавно, клуб «Бінго» розпочав серію таких перформансів.  Два повноформатні виступи улюблених груп за один вечір! Двадцять п’ятого лютого фанати вітали «ТонкуюКраснуюНить» і «Amatory».

Пітерська команда «Amatory» на сцені відсвяткувала своє десятиріччя, привітаймо хлопців, тепер вони у середній школі. Та з середньої тяжкості, в плані музики, вони якось зістрибнули у катерогію важковаговиків. Музиканти просто змішували півкулі мозку слухачів і розводили багаття в повітрі зали. Барабани звучали стіною сплетених ритмів. Особливо оцінити міць виконання  STEWARTа (драмера) можна
[AMATORY] було десь між «Преступлением против времени» і «Осколками», коли усі учасники гурту залишили стейдж на жвавого ударника, котрий шаленою енергетикою заводив натовп. З гуртом знову виступає старий вокаліст IGOR, котрий, за офіційними даними, залишав бенд для того аби віднайти себе в релігії. Якщо він жив в монастирі, або що… маю сказати, в нього було чи то неймовірно багато часу наодинці зі стінами келії, або маститий педагог поряд, оскільки після перерви його вокальні данні надзвичайно покращились. Виступав старий вокаліст в тандемі з нинішнім – Славою, вийшло незвично, але гармонійно. Єдине що, здавалось ніби ці заведені співочі тіла ледь-ледь вміщуються на сцені вдвох і наступного разу перебігаючи з одного краю в інший обов’язково зіб’ють одне одного, або перечепляться через ногу гітариста. Цікава вийшла штука, в гурті змінився гітарист. Замість Дмитра  [JAY] Рубановського на сцену піднявся бородатий блондин з біленькою LTD, котрий постійно сідав в напівшпагати і грізно здіймав кулаки по закінченню кожного треку, та й по манері виконання нагадував хлопчину з брутальної, до останньої піджилки, групи.

Тонкая Красная Нить«ТонкаяКраснаяНить» виступали першими. Женя (вокаліст гурту), спочатку, трохи фальшивив, та перейшовши на екстремальний вокал вирівняв голос. У виконанні перших треків, взагалі, звучало забагато верхів, що стальними кігтями, ніби по металу, дерло слух. Проте, коли хлопці розкочегарились і вкачали кілька бітдаунів стало веселіше.

В один момент, сцену залило червоним світлом, на ній залишився лише вокаліст, щоб під мінус, разом із натовпом, виконати трек «Закрываю глаза». Після того як підтягнулись усі учасники групи, в «Бінго» здригалась підлога від стрибання гурту і біснування слухачів.